تبلیغات منشن

اگر از اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده میکنید و برای کسب و کار خود در آن صفحه ای دارید،یکی از دقدقه های شما معرفی محصولاتتان به جامعه هدفی هست که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند.
ما در فالوویر این نیاز شما را بر آورده کرده ایم.

نحوه کار:
شما موضوع سایت خود را مشخص میکنید و متناسب با نیاز خود پیج ها یا هشتگ های هدف را جهت منشن کردن فالوورها انتخاب میکنید. مثلا اگر تعمیرگاه لوازم خانگی یا هر خدماتی کع منطقه ای هست و نیاز به حضور شما یا مشتری هست میتوانید پیجهای مربوط به شهر خود را معرفی کنید تا فالوورهای آنها برای شما منشن شوند و به اینصورت خدمات شما به جامعه هدف درست و واقعی معرفی میشود.

ما فالوورهای پیجهایی که میتوانند جامعه هدف شما باشند را در یکی(یا چند تا)از پستهای شما منشن میکنیم. منشن افراد هم به این صورت هست که هر نفر فقط یک نفر را منشن میکند. مثلا اگر قرار باشد پنج هزار نفر زیر پست شما منشن شوند پنج هزار نفر مختلف این پنج هزار فرد مورد نظر را منشن میکنند و این با قوانین اینستاگرام کاملا سازگار هست.

این بهترین نوع تبلیغ محصولات یا خدمات شماست. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09109545216 تماس بگیرید

1000
منشن فالوور های یک پیج درپست شما

برای ثبت سفارش کافیست پست قوی که خدمات یا محصولاتتان را به خوبی معرفی  میکند، منتشر کنید، پیجی که قرار هست فالورهای آن در پست شما منشن شوند را انتخاب کنید و آی دی پیج را یادداشت کنید. سپس دکمه سفارش را زده و در ادامه لینک پست و آی دی پیج هدف را وارد کنید.

300,000تومان
سفارش